"Enter"a basıp içeriğe geçin

Dünyanın En CAHİL ve TEHLİKELİ Kadını

Dünyanın En CAHİL ve TEHLİKELİ Kadını

videosundan fısıltılanmıştır. Videoya ulaşmak için Linki kullanabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=s8vg1xysqDQ.

Merri Mellon 1869’da İllandada doğdu ve o zamandırın Amerikan rüyasını kovalayan herkes gibi o da 15 yaşında ABD’ye göç edip ev hizmetçisi olarak çalışmaya başladı. Ancak görev veri olan New York’daki bir evde iki hafta geçmeden herkes ciddi bir hastalığa yakalandı. Başka bir zengin aile için menzileyi alıp, evi de dek bir kez yıkamayacak.
Merri, bir iş daha bulup zengin bir avukat için çalışmaya başladı ve çok geçmeden aile fertlerinden 8 kişi hastalığa yakalandı. Bu durumun kendisiyle alakalı olduğuna ve hasta olduğuna dair tek bir kelime dahi konuşmayan Merri’den tahlil için idrar ve dışkı ömrünü ödülü yapmak için, bu durumun kendisiyle alakalı olduğuna ve hasta olduğuna dair tek bir kelime dahi konuşmayan Merri’den tahlil için idrar ve dışkı ömrünü yapmak için,
bu durumun kendisiyle alakalı olduğuna dair tek bir kelime dahi konuşmayan Merri’den tahlil için idrar ve dışkı örünü istense de Merri şiddetle vermeyi reddetti. Daha sonra ölümlerin artması nedeniyle zorla tahlil yaptırılan Merri’nin Tifo hastalığı taşıdı ortaya çıktı ve tuhaftır ki vücudu Tifo virüsüne bağışıklılık kazanmıştı ve çevresindeki ölümlerin kendisinden kaynaklanmadığını iddia ediyordu. Bunun üzerine bir adada karantin altını kapatılsa da adada yalnız başına tutulmasının biraz acımasızca olduğuna kanaat getirildi ve mutfakla ilgili hiçbir işte çalışmayacağı şartıyla serbest kalabileceğini söylediler. Şartı kabul eden Merri tekrar insan içine karıştı. Hikaye böyle bilseydi herhalde bilmeden insanlara zarar vermiş denilebilirdi. Ancak Merri sözünü bozarak sahte bir isimle tekrar aççılık yapmaya başladı hem de bu sefer bir hastanede. 25 kişiye daha hastalık bulaştırdıktan sonra tekrar tutuklanıp adadaki karantin evine gönderilen Merri ölene kadar hayatını burada yalnız geçirdi. Röportaj yapmak isteyen gazeteciler adayı sık sık ziyaret ettiler ama açıkça kimsede esas soruyu soracak cesareti yoktu. Salmonella tipi Tifo virüsü idrar ve dışki yoluyla bulaşan bir hastalıktır. Hastalığı herkese bulaştıran Merri mutfakta ne iş çevriyordu?
Yemeklerin benzersiz lezzetinin sırrı acaba bu muydu? İnsanlık tarihinin en şeytani 5 kadın seri katili isimli asıl videoyu izlemeyi unutmayın. Ayrıca yeni bir video eklediğimde haberdar edilmek istiyorsanız kırmızı okla gösterilen yere tıklayarak kanalıma ücretsiz abone olun.
Bir sonraki videoda görüşmek üzere.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir