"Enter"a basıp içeriğe geçin

Malesef Tesettüre Tam Olarak Riâyet Edilmiyor, “Giyinmiş Çıplaklar”dan Olmamak Lâzım!

Malesef Tesettüre Tam Olarak Riâyet Edilmiyor, “Giyinmiş Çıplaklar”dan Olmamak Lâzım!

videosundan fısıltılanmıştır. Videoya ulaşmak için Linki kullanabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=brpBY12jIXw.

Şekilcilik İslam’da yok. Bizim şalvalı cüperi çarşaflılara diyorlar bu şekilcilik yok. Halbuki ben o… var ya marka vermeyim şimdi, cici bicili başörtüler şunlar bunlar, çiçek tarlası gibi böyle… toplaşıyorlar ya İslami geçinenler, protokolüler falan falan. Yani İslam’da şekilcilik yok. Yani bu nedir yani böyle güzel giyinmek, kadının böyle insanlara cazip vaziyette görünmesi…
ondan sonra ince çoraplar bilmem etini belli edecek şekilde köya tesettürden adı altındaki… kâsiyatün ariyatün giyinmiş çıplaklar diyor hadis-i şerifte. He? Mümilatün kafalarını böyle yaptırmış, kesnimetil buhti, develerin hörgüçleri gibi kafaları böyle kabarık… bilmem ne toplamalar etmeler ondan sonra böyle hörgüç gibi sistemler falan.
Bunlar sayı hadiste geçiyor. Bunların diyor hem de diyor cami kapılarına gelecekler diyor, kocaları kapılara getirecek cami kapılarına diyor. Hadi şerifte neler söylüyor ahir zamanda neler olacak? Bu nedir yani böyle bir tesettür mü, böyle bir şey gibi yok? Sen şekilcilik yapma. Çarşafta ne şekilcilik var zaten yaşlı mı, genç mi bilinmiyor.
Saçı var mı yok mu bilinmiyor, bir şey bilinmiyor ki çarşaf her şeyi kapatıyor.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir