"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aziz Başkan ”Ben Ne Taraftansın Anlamadım” Derdi, ”Ben Şeriatın Tarafındayım” Dedim!

Aziz Başkan ”Ben Ne Taraftansın Anlamadım” Derdi, ”Ben Şeriatın Tarafındayım” Dedim!

videosundan fısıltılanmıştır. Videoya ulaşmak için Linki kullanabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=VI5LrjXqm8E.

Benim bir yere yaranacağım yok. Aziz Başkan öyle diyor bizim Aziz Yıldırım. Yahu diyor senin diyor nereye atıf yaptığını anlayamıyorum. E dedim anlasan zaten şeyi kalmaz. Yani diyor nereye dokunduruyorsun diyor ya şu lafı diyor. Şu laf diyor nereye gidiyor ya kimi tutuyorsun anlamadık diyor. Ben şeriatı tutuyorum. Kur’an’ı tutuyorum. Sünnet’i tutuyorum.
Ehli sünneti tutuyorum. Vatanımı milletimi tutuyorum. Çıktı mı adres? Nebri kaç tane madde saydık daha. GBT’yi buna göre ayarlayın yani GBT’den ne çıkacağını. Bunları toplayın ne çıkıyorsa çıksın. Rahmetli Türkeş o zaman dedi bana. Yahu dedi senin mitte ki raporun dedi iki milyon adamınız var sizin cemaatiniz dedi. Yani Mahmut Efendi cemaat. E maşallah dedim iki milyonsak. Oho! Ya Türkeş’in raporu doğrudur mitte almış o zaman. Demek biz bir iş yapamamışız. 15 senede evvel iki milyonsak bugün biz bir iş yapamamışız. Şu anda ben medreseleri çok az görüyorum. Kur’an kurslarımızı çok az görüyorum. Fahiyetlerimizi çok sönük ve düşük görüyorum. Çünkü neden? Bizi baltaladılar. Özellikle beni çok baltaladılar. Vakfımı kapattılar. Külliyemi el koydular. Benim üzerimde oynanan oyunlar bitmedi. Hâlâ da devam ediyor. Kim gelse benimle uğraşır.
Çünkü ben Mason Yahudi Hristiyan, Loja, Lobib ne Vatikan’a yer olurum. Ne Masonlara yer olurum. Ne Patrikhane’ye benden yağ çıkarabilir. Ne büyük Orta Doğu projesi benden yağ çıkarabilir. Çalkala, çalkala bir çocuk olmaz yani benden. Çünkü ben Kur’an’a sünnete yer olurum.
Ben bunlara yer olmam.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir