"Enter"a basıp içeriğe geçin

10 KASIM (Babala Hafıza)

10 KASIM (Babala Hafıza)

videosundan fısıltılanmıştır. Videoya ulaşmak için Linki kullanabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=Aeksg2S5_74.

İNTRO İnsanın unutkanlığı belli bir seviyede çok da zararlı değildir. Mesela evin anahtarlarını evde unutabilirsiniz. Çözümü var. Ne bileyim yıl dönümünüzü unutabilirsiniz. Ya oha yazmıştı. Olsun zor ama çözümü var. Fakat asla geri döndüremeyeceğimiz, bize çok zarar verecek olan unutkanlıklarımız da var. Zira bazı şeyler unutulunca hortlar bazı şeylerse hatırlanınca. Bu yüzden bazı şeyleri unutmamalısınız.
Şunun gibi. Ve ben Türk kimliğini Türk bilincini savunan bir insanım. Bu toplumda benim gibi Türk milliyetçisi ama Atatürkçü anlamda Türk milliyetçisi olan milyonlarca insan Fethullah Gülen’in yargılanmasını istiyor. Hoca efendiye iftira yağdıranlar. Bu yapılanmanın dağıtılmasını istiyor. Fethullah Gülen hareketi bir kültürel hareket. Gülen hareketi bence çok önemli bir hareket. Ben aydın namusunu satın gören. Lütfen bakın ben muhterem Hoca efendi. Muhterem Fethullah Gülen Hoca efendi.
Bu yapılanma bu. Ben şimdi soruyorum Fethullah Gülencilere. Acaba hiç kandırıldıklarını düşünmüyorlar mı? Fethullah Gülen Hoca Efendimize de şükranlarımızı sunuyoruz. Ergen Eko’nun Türkiye’deki gizli bir yapılanma olduğunu fark ettik. Ve bununla ilgili de soruşturmalar yürütüldü. Dün gözaltılar oldu. Balyoz derbe planıyla ilgili hemen ertesi günü. Bursa Mustafa Kemal Paşa’da 19 madencinin öldüğü maden kazası vuku buldu. Nasıl bağdaştırırsınız ya da var mıdır bir bağlantı? Bunu da sizin izanınıza bırakıyoruz. Fethullah Hoca’nın söylediği üslubla söylüyoruz. Evlerine ateş talsın. Allah onların yuvalarına ateş getirsin. Leşettit şenle on! Çünkü siyasetçiler ne yazık ki Cumhuriyet’in temel ilkelerini sadece bir yemin gibi okuyup
ondan sonra hangi tarikattan hangi cemaatten oy alırız kaygısını taşıdıkları için her zaman bu insanlarla bir şekilde temas kurma yarışı içersin derler. Ergen Eko’nun bu son dalgasında evi ve başkanlığının yurtu deneklerine yapılan Türkan Saylan kim acaba? Bunun bir şekilde çözülmesi lazım. Bu olayın ne boyutlara vardığının verilmesi gerekiyor. Hükümeti ve Başbakan Erdoğan’ı bu sözleriyle üstü kapalı tehdit eden Saylan provokatif sözler sahip etmekten de geri durmadı. Çünkü Zekeriya Öz herkesin korktuğu üptü döneminde bu ülkede katil derin yapılanlarla mücadele etmiş bir adamdır. Ergen Eko’nun savcısıdır ve bu memlekette bir gün Zekeriya Öz’ün heykeli dikilecektir. Bak buradan söylüyorum ben Fethullah güveni seven bir insanım. Çok açık söylüyorum. Bu bir Fethullahçı terör örgütüdür. Bu bin yıllık Türkiye tarihinin en adi, en alçak, en şerefsiz terör örgütüdür.
Ve bunların tamamından Türkiye kurtulmak zorundadır. Tamamından, bak tamamından Türkiye kurtulacak. Tabii benim ne olum belli. Bir cemaat yapılanması var mı? Hayır, bir şey olabilmiyor. Cemaat devleti ele geçirmiş, devlete sızmış. Bunlar kargaları güldürür. Bu oluşum aslında medeniyetler ittifakında vicdanını oluşturuyor. Tekrar emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sayın Fethullah Gülen, yüreğimiz buruk. Siz olmadan burada eğlenemiyoruz. Dönün artık.
Terörist başı Fethullah Gülen hakkında övgüler düzüyordu. Bu milletin çocukları olamaz bunlar. Kimin çocukları? Duyamadım. He? Evet, işte o dediğinizden. Türkiye için çok büyük bir tehlikeye gelmiş. Fethullah Gülen’i gidip ziyaret ediyorlar. Yarın bunun en büyük zararını siz çekeceksiniz. Gerçekten. Gürbin, Gürbin, Gürbin birkaç saniye önce Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni vurdular. Onları unutmamanız için mücadele veren insanları dahi unutun. Ya da halkın gözünde utanç verici iftiralarla küçültülen insanları unutun. Ama onların size unutturmamaya çalıştığı şeyi asla unutmayın. Benim bugün unutturmak istemediğim şeyleri size hatırlatan insanlarla dolu Türkiye Cumhuriyeti. Korkmayın.
Az 4 güzelle kadar sevmiyoruz. Türkiye’yi de az 4 kutandı. Ey hürmettin! Ey hürmettin! Açtığın yolda! Açtığın yolda! Gözler değil de nefret! Gözler değil de nefret! Durmadan yürüyeceğime! Durmadan yürüyeceğime! Ant içerim!
Varlığım! Türk varlığına! Varlığın olsun! Varlığın olsun! Bir Türk çocuğu her sabah yemin ederim ki Allah’a kaseb ederim ki ben Türk’üm demek zorunda mı? Türk’üm doğruyum çalışkanım varlığım Türk varlığına armağan olsun. Her sabah her sabah bunu yapmayın ne manası var? Onlar aydın olabilir. Onlar bu ülkenin en güçlüleri de olabilirler.
Ve biz belki onlar kadar değil ama en azından kimse tarafından kandırılamayacak kadar güçlüyüz. Ne mutlu Türk’üm! Seni özlüyoruz ve anıyoruz. Ne mutlu Türk’üm diyeni.
Bugün, yarın ve daima.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir