"Enter"a basıp içeriğe geçin

MEVZULAR 5 – Özelleştirme , Öğrenci İşleri

MEVZULAR 5 – Özelleştirme , Öğrenci İşleri

videosundan fısıltılanmıştır. Videoya ulaşmak için Linki kullanabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=mYVMWi38kUM.

Vergi daireleri özelleştiriliyor. Bundan sonra vergi daireleri öle… Öbel… Zövekler… Nasıl bir vergi vermiyorsam değil mi? Vergi dairesi diyemiyorum. Vergi daireleri özelleştiriliyor. İnsanlar diyecekler ki herşey özelleştirildi. Bak ben politik görüşümü burada söylemek istemiyorum. Biliyorsunuz zaten benimkini az çok da. Özelleştirilmesi bence iyi biliyor musunuz? Hatta Türkiye’de birçok kurumun özelleştirilmesi çok iyi. Bana diyecekler ki oradan para basan o kurumlar nasıl olurda özelleştirilir? Sen yoksa hükümet yalnız mısın?
Kesinlikle özelleştirilmeli çünkü devlet dairelerine ben birçok kez gittim arkadaşlar. Böyle bir tiple karşılaşırsınız. İşte şöyle bir evramız var. Yanında böyle rondo bis gibi. Kayıtlarda yok beyefendi. Bu karı böyle ekstaze almış. Tamam mı? Infekted mushroom konserinde kopuyor. Devlet dairelerinde kopuyorlar. 2000 yaşına gelmiş. Artık saç kendi kendine böyle telleriyle beni kuaföre götürme yazmış. Burcu’nu 1962’deki ilk kocası almış. Onu hala kullanıyor.
Adı nasıl rüstürer? Bu kesin böyle sürüyor bak. Koltuk altlarında böyle iz olmuş. Avustural yakıtası. Beyefendi saat dörtten son… Exorcist’ir. İçine şeytan girmiş. Hopluyor zıplıyor karşıma. Hani tamam biliyorum ben eminim ki orada size gelen ilk insan değilim. 10.000 kişinin üzerine bu sıkıntıyı bana yansıtıyorsunuz. Onu biliyorum ama. Az veya çok o beni ilgilendirmez. Sana burada bir maaş veriyorlar değil mi? O maaşın hakkını vereceksin o zaman.
Senin emekliliğin yanmasın diye ben senin o *** suratını çekemem orada. Kusura bakma. Oraya alttan delik koymuşlar camın arkasından bana böyle kunduz gibi karar. Fikri bey bu minik’e falan ne imzasın? Gelme imzası. Bana ne *** ya? Kadıköy’de miyim? Tokyo’da mıyım? Tam 12 ya 10 kala. Evet alalım sizi. A alamam çünkü öyle tatili. Hop gitti. E geldi öyle tatili bir buçukta biter. Beyefendi bir saniye şu an evrakları kontrol ediyorum. Saat bir buçuk açılmanız lazım. Bir dakika evrakları kontrol ediyorum. Efendim evrakları kontrol ediyorum.
A bunu neden söylemiyorsun sen? Eee gitti bütün gün gitti. Şimdi buna maaş veriyorlar mı? Veriyorlar.
Sabah ne BP об germsene’ye songs are you gonna cut my throat E hadi anneni feminismi
Laap diye kovarlar, gözünün yaşına da bakmazlar. Devlet dairelerini neden özelleştiriyorlar? Nedeni? Burada kurcuklanıyorum. Tabii ki beni hapşalatarlar ama sonucu güzel. Sonucu iyi. Üniversitede öğrenci işleri kesinlikle özelleştirilmeli bence. 5 sene okul okudum ya! Hayvan gibi sınavlardan geçmişim bu böyle mi olur? Allah kahretsin ortalama bu mu? Yaz okuluna mı kaldı? Hayır yaz okulu yok. Bütler var harika. Büt. Sınav bilmem ne falan filan. Bu rağ bu takdir tebrik. 90 aldın 90 mı aldın müthiş. Honor öğrencisi. Diplomana al s*** git.
Tamam teşekkür ederim. Diplomamı istiyorum belgelerim burada. Mesai bir tane görüş. 300 kere gittim ulan öğrenci işleri. Ana bölüm dersime ben 300 kere gitmedim. E hoca dedi ki 90 mezun oluyorsun. Öğrenci işleri beni mezun etmiyor a*****. Özelleştirilecekse bence öğrenci işleri özelleştirilsin. Köprüler özelleştirilmiş miydi? Ama şimdi bizde yapışlet devlet var değil mi? Bedavaya yani yaptırıyorsun köprüyü. Hani sonra biz size köprü yaptık falan diyorsun. Sonra 62 yıl falan köprü onlara akıyor değil mi? Çok iyi. Yapışlet s*** ver. Yani bizim bu verdiğimiz 50 lira devlete mi gidiyor? Ne olacak özelleşen vergi dairelerin ismi mesela? Sence ne olur? Senin bir vergi dairen var. Gidiyor. Ben bu işe girerim. Önümüzdeki senelerde bir özel vergi dairesi açarım. Sen bana arkadaşımsın diye mesela. Oğuz ben araba aldım. Evet abi. Onun vergisini biraz geçir. S***ler. Arkadaşlık başka iş başka. Paps alırım arabanın kapılarını.
Peki adına ne koyardın senin vergi daire ne olsa? Verder veremem gerçekten. Tabi kamçı. Borç yiğidin kamçısıdır. Reklam filmini bile hazırladım. Hayatım bu iphone 7 tam bana göre. E alalım o zaman. Vergisi de çok düşük. Kamçı vergi dairesi. Tam 12 taksitle. Sorun çok kötü bitti. Bu reklam filmi tutmaz. Sunduğumuz şeylerin tamamı doğaçlamadır. Yani gündemde olan bazı mevzuları ya da sizin yazdığınız sorunuz bazı mevzulara bakıp ne koyduğumu deyip başlıyoruz anlatmaya. Önünde kağıtlarda ne var verseniz de böyle işte.
Karikatür var. Gördüğünüz gibi boş. Yani hepsi doğaçlama arkadaşlar. O yüzden ben ne söyleyeceğimi tam olarak bilmiyorum yani. Çok abartı bir şey varsa da zaten montajda atıyorlar. Televizyonda bir şeyleri söyleyemezsiniz de özgür olmak için yani youtube’da bir şeyler yaparsanız biz youtube’da da söyleyemiyoruz ya. Gerçekten. Yüzde 80 kendimi rütükleyip konuşuyorum sizinle. Yani yüzde 100 bıraksam kendimi o yüzde 80’i çıkarsam beni s***erler. Şu anda aranızda özgür olmayanlar varsa da bizi abone olmayı unutmasınlar.
Bak şimdi 80 milyon abone olacak.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir