"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sedat Peker’in Doğum Haritasını İnceledim! Sırlar Sır Olarak Kalmayacak Astroloji Gurusu Duygu Demir

Sedat Peker’in Doğum Haritasını İnceledim! Sırlar Sır Olarak Kalmayacak Astroloji Gurusu Duygu Demir

videosundan fısıltılanmıştır. Videoya ulaşmak için Linki kullanabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=X6xrVvMODsM.

Herkese merhabalar sevgili arkadaşlar ben Holistik Astrolonuz. Gündeme dair bir video ile karşınızdayım. GÜNDEME DAIR BİR VİDEOYLA KARŞINIZDAYIM. Herkese merhabalar ben Holistik Astrolonuz Duygu Demir. 7 Eylül haftası haftalık burçarım. Geri döndüm. Geri döndüm. Herkese merhabalar ben Holistik Astrolonuz Duygu Demir. Doğru kelimeleri seçerek anlatmaya çalışacağım bir video olacak.
Biraz gündemde cayır cayır yanan bir isimden bahsedelim. Haritasından bahsedelim istiyorum. Sizce kim? Şu anda gündemin en yıkılan ismi kim? Bir tahmin edin yani tahminleri aşağıya bekliyorum sevgili arkadaşlar. Tabii ki tahmin ettiğinizi biliyorum. Yani her pazar videoları beklediğinizi de biliyorum. Meraktan beklediğinizi biliyorum. Sedat Peker’in haritasını inceleyeceğiz. Evet sevgili arkadaşlar gülerek girişi yaptım. Ama yani gerçekten hiç gülüncek halimiz değil aslında.
Şimdi öncelikle şunu hatırlayalım isterim. Sedat Peker’in bir doğum tarihi bilgisi var internette. Ama doğum saati yok. Tarihi de tabii ki kesin mi değil mi bilmiyorum. Yani o bilgiye göre yorum yapacağım size. Birkaç tane tüyo vereceğim sadece. Asla biliyorsunuz böyle çalışmalarda ünlü kişilerin ya da tanınmış kişilerin ya da çok gündemde konuşulan kişilerin daha derinlemesine, özel hayatına dair filan yorumlar asla yapmıyorum. Ve kişisel görüşüm de bu işin içinde değil. Biliyorsunuz artık bunu. Biraz daha biliyorum ki merak ettiğiniz bir konu hafiften astroloji neler diyor bu konuda. Ona bir bakalım istiyorum. Şunu hatırlatayım sizlere. Bundan birkaç hafta önce şimdi hangi hafta hatırlamıyorum. Size bulup koyacağız onu. Türkiye gündeminden bahsederken Mars, gökyüzündeki Mars bizim Pluto’muz üzerinden geçiyordu. Ve demiştim ki aslında daha Pluto yer altı demek, gizli saklı demek, bilinmeyen konular demek ve Mars bunun üzerinden geçtiğine göre bu tür alandaki ülkemize dair ve halkın da aslında huzurunu bozabilecek ya da endişelendirebilecek çeşitli gelişmelerin ortaya çıkması demek demiştim. Güneş aynı zamanda yetki sahibi kişilerle ilgilidir. Hem üst düzey liderlerle bağlantılıdır, politik anlamda. Hem de aslında önemli sanatçılarla, ünlü kişilerle ya da önemli firmaların üst düzey rollerinde bulunan, tanınan kişilerle çok ilgilidir. Yani ülkenin kendini nasıl ifade ettiği,
tanımladığı, ülkenin birliği bütünlüğü ve aynı zamanda üst düzey yönetimine ilgili olan herkes güneşle bağlantılı. Dolunayın kendisi birazcık sevimsiz bir Dolunay. Çünkü hem bizim kendi haritamızdaki güneşi hem de ilerletilmiş haritamızdaki Ayı ve Satürn’ü tetikliyor. Nasıl tetikliyor? Büyük bir tekare açık alıbıyla beklenmedik olaylar, aniden çıkabilecek bir kriz, biraz isyankâr bir tutum, bir duruş, finansal kaynaklar, para piyasalarıyla ilgili beklenmedik hareketlenmeler, zorlu çıkışlar, içinde bulunduğumuz gruplar ve paktlarla ilgili son dakikada çıkabilecek pürüzler, saf değiştirmeler, belki yeni bir alan keşfetmek, yaratmak zorunda kalmalarla çok bağlantılı. Tabii ki plütonik bir, Pluto da bu esnada duru an hareketli olacak ve Kambalya yıldızı işin içinde olacak. Bu ikisi birazcık daha bize krizler ve ölümlerle bağlantılı, kayıplarla ilgili sırların ortaya çıkmasıyla ilgili bir dönem olduğunu işaret eder. Demek ki bazı şeyleri fark edeceğiz, öğreneceğiz. Daha ülke çapında olduğu için bir kısmı haberlere dökülecektir, bir kısmını belki görmeyeceğiz ama özellikle para piyasaları, güç, güvenlik, yeraltı kaynakları, sırlar, daha derin devlet ya da mafya varli ilişkilerle ilgili konular, konuşmalarla ilgili çeşitli sırların, gizlerin, beklenmedik olayların ortaya çıkacağını düşünüyorum. O yüzden bunu bir bırakalım buraya. Hani neden biz şu anda bu geçişi yaşıyoruz? Bir de ayrıca hatırlarsanız 12. evimizde tutulmalar olacak, 6-12 aksında tutulmalar oluyor diye hep bahsettim. 12. evde ne dedim? Gizli saklı işler dedim, bilmediğimiz konular dedim, arka planda dönen anlaşmalar, konuşmalar dedim,
suç oranları dedim, hapishaneler dedim, suçlular dedim falan. Bilimim bu çerçevedeki konular ve konuşmalara ışık tutulacak bir zaman dilimi, gündemin daha yoğun olacağı bir zaman dilimi gibi dedim. Hep diyorum astroloji çok sembollerle çalıştığı için bize direkt olayın kendisi şudur diye bütün resmi çizmiyor ama olayın nereye gideceğini, sembolezmin nereye vardıracağını çok güzel bir yol haritası şeklinde gösteriyor.
İyi takip edersek hayatımızı, hayat kalitemizi değiştirebilecek büyük tüyalarda taşıyor elbette. Neyse bu kısma geçelim geri geliyorum. Sedat Peker’in haritası için 26 Haziran 1971 Sakarya’yı kullanıyorum. Doğum saatini bilmiyorum, o yüzden evlerin girişlerini bilmiyoruz. Yani aslında doğum tarihinden de emin değilim ama dediğim gibi internette gezinen her yerde olan tarih bu. Yengeç Burcu yapar bu Sedat Peker’i. Yengeç Burcu’nun sembolezmini hatırlayalım. Aile, yuva, birlik, bütünlük, aidiyet, toplum, haliyle vatan ve aslında koruma güdüsü diyeyim. O yüzden sembol olarak bir aile gibi bir çerçeve kurup toplum ve toplumla ilgili konularla ilgili çalışan. Şey gibi demiyorum bunu, sivil toplum kurulu şu anlamında değil. Yani babayı düşünün, baba filmini düşünün konsept bu.
O yüzden Yengeç Burcu’yla çok bağlantılı zaten şu anda içinde bulunduğu yaptıkları diyeyim. Merkür de yengeçte duygusal kararlar alan biri. Merkür Kiron karesi var. Biliyorsunuz yaşanan olayları da üzerine duygusal bir şeyle, hamleyerek hem de ailesini korumak için çıktığı da bir yolculuk var. Bir videolar silsilesi var. Bu anlamda oldukça bence açıklayıcı. Merkür, Uranüs, Kiron arasında tek ara açık alabı var. Çok hızlı kararlar alıyor. Çok fevri kararlar alıyor. Çok ani çıkışlar yapıyor. Ve aslında bakarsanız şimdi öyle bir şey var ki, herhalde Venus ikizlerde, Saturn ikizlerde, Saturn Neptune karşılığı var, kendine adadığı temalar var ve bu adadığı temalarla ilgili de aslında bir süredir hayal kırıklığı yaşama teması var. Şimdi bunları bir kenara koyuyorum. Önemli olan şeylerden biri şu. Firdar döngüsüne baktığımda Venus döngüsüne geçtiğini görüyorum. Venus, tekrar Venus toplumun önünde bilinmekle ilgilidir. Venus döngüsünün başlaması da aslında hiçbir zaman şaka değil aslında bakarsanız az süreci günün sonunda. Venus döngüsünün başlaması demek toplumun içinde ismen cismen görünür olarak daha fazla yer almak demek. Bir numaramız bu. İkincisi, şeye baktığımda progress haritasına ilerletilmiş haritasına baktığımda ilerletilmiş ayının ikizlerde olduğunu görüyorum.
Tutulmalar serisiyle kasım sonundan beri özellikle geçtiğimiz mayıslardan beri ama özellikle kasım sonundan beri tetikleniyor. Demek ki öyle olaylar olacak ki duygusal anlamda onu tetikleyecek ve bazı harekete geçişlerini ki ikizlerde ilerletilmiş haritasındaki ay, ikizler iletişim, bilgi, aktarma, sosyal medya demek bu vesileyle ortaya koyacak. Bunlar da çok bağlantılı hatta bir daha önüme alayım bakayım şeyi. İlerletilmiş haritasını kaçırdığım bir şey var mı diye de bakayım.
Yok yani şu anda Kuzey Ayodiyum’un üçgenine doğru gidiyor. Önümüzdeki 3-4 ay boyunca olumlu açılar yapacak kendi haritası içinde. Demek ki yapmak istediklerini ortaya koyabilecek bir güçte, bir cesarette olmaya devam edecek. Keza geçtiğimiz ayda son bir ay içinde ilerletilmiş ayı kendi uran üstüne üçgen açı yapmış.
Yani bütün bu ifade etmeliyim dürtüsü, isteği, ihtiyacı çok hızlı bir şekilde teknolojiyi kullanarak tak tak tak ortaya çıkmış gibi duruyor sevgili arkadaşlar. Öte yandan ilginçtir ki güneş, güneşi haricaya ile beraber ilerletilmiş haritadaki güneşi natal haritadaki haricaya ile beraber haricaya. Sağlıkla bağlantılı bir tema. Güneşin bunun üzerine gelmesi ama hani sağlık ruhsul sağlıkla ilgili de olabilir.
İçinde bulunduğu grubun, toplumun sağlığını tetikleyecek bir konular, konuşmalar şeklinde de olabilir böyle baktığımızda. Güneşin haricaya değmesi bu anlamda önemli gibi duruyor. Kendisi Kiron dönüşünü yaşıyor şu anda. Şimdiye kadar ben bunu istiyorum ve ben böyle yapacağım diyemediği konularda çünkü Kiron’u koçta ben demeye başlıyor.
Biraz da onun getirdiği bir aslında bakarsanız bir özgürleşme hareketi ve cesareti yani bir yandan da bireysel hayatı olarak düşündüğünüzde şimdiye kadar belki anlaşmalar, konuşmalar, bir gruplar beraber hareket etmeler nedeniyle kendi istediği gibi yapamadığı davranamadığı, söyleyemediği bazı şeyleri de ifade etme enerjisi var burada ki Kiron da bir süre daha koç burcunda kendi Kiron’uyla beraber hareket etmeye devam edecek. Önemli şeylerden biri Soler Arc haritada Güneş yayı kadar ilerletim haritasında bir geçişi vardı onu da hemen tekrar karşıma alayım. Burada da şu var Uranus Jupiter’iyle beraber en temelde gördüğümüzde biraz önceki Güneş harciyanın yanı sıra.
Bu da aslında biraz daha şey gibi Jupiter’i, Akrep burcunda ve retro. Akrep nedir? Her zaman gizli saklayışlardır. Akrep paradır, güçtür, cinselliktir. Bütün bunların kullanılmasıyla güç elde etmek için kullanılmasıyla ilgilidir. Bu anlamda bir yapı kurulmasıyla, sırlarla ilgilidir, sırlarla. Ve Jupiter’ı burada yer alıyor. Jupiter bilgidir.
Ne olursa olsun genişlemek, büyümek, para, ferahlık vs. ama bir yandan da bir yanıyla da bilgidir. Akademik bilgi gibidir hatta aslına bakarsanız. Şimdi Soler Arc haritada Uranus bu Jupiter’ın üzerine geldiğinde ne yapar? Artık sırlar sır olarak kalmayacak. Bilgiyi dağıtacağız. Bilgiyi insanlara vereceğiz enerjisini taşır ki Jupiter 9. ev temasıyla düşünürsek de aslında topluma açmakla ilgili bilgiyi ne olursa olsun. Diğer taraftan Zodiacal Releasing’ine bakıyorum. Ruh noktası tarafından bakacağım Zodiacal Releasing’ine. Ağustos ayı itibariyle şu anda Başak’ta ana seviyesi level 1’i ama Ağustos ile beraber Kovaya doğru geçecek. O yüzden etkisi biraz biraz başlamış durumda. Kovada da Kuzey Erdiyumu Kovada. Ne kadar çok tekniklerim kullandım. Kuzey Erdiyumu da Kovada Sedat Peker’im. Güney Erdiyumu Aslan, Kuzey Erdiyumu Kova. Yani ben bilirim ve ben liderimden yola çıkıyor ama aslında toplumun, toplumu ilerletecek bir şeyler yapması lazım bu hayatın içinde. Eşitliği, hakkaniyeti göz önüne alması lazım bu hayatın içinde gibi bir geçişim var. Emin Bastari ile baktığımızda. Şimdi Kova, Başak’a Kovaya geçtiğine göre Başak’ta plütosu var, güç ve gücünü doğru kullanma teması var.
Kovada da Kuzey Erdiyumu var, Mars’ı var. Demek ki bütün bunlar için biraz daha topluma bilgiyi, elindeki bilgiyi, bilgi olarak düşündüğü veriyi aktararak, akıtarak bir ilerleme, bir yenilik katma çabası da yine düşündürtüyor. Ayı Aslan’da. Uranüs ayının üzerinden geçti. Karaerci ile geçti.
Aynedir arkadaşlar, duygu durumumuzdur, ruhumuzdur, evimizdir, varlığımızdır, Aslan Burcu’nun liderliğimiz, gücümüz, bu gücün çerçevesinde yaptığımız anlaşmalar, kendi karakterimiz, sağlamlığımız, egomuz. Uranüs karesi buraya geldiğine göre evini, huzurun, ruhunu zorlayacak, sıkıştıracak bir olay yaşıyor ve bunun üzerine de aslında çok ani ve fevri duygusal kararlarla özgürlük isteyerek bir açıklamalar yapıyor gibi duruyor. Tamam bunların hepsi iyi, güzel, hoş. Bundan sonra vizineler bekliyor derseniz, 10 Haziran’da İkizler Burcu’nda tam Venüs’ün üzerinde Sedat Beker’in bir tutulma olacak. Bu esnada gökyüzündeki Merkür Neptün’le kare açı yapıyor. Şimdi bundan sonraki gündemde şunu beklerim. Gitgide tırmanan bir bilgi akıtma enerji. Yani daha fazla videolar çekme, daha fazla ortada olma, daha fazla konuşulma, konuşma gibi.
Ancak kendi verdiği, kendi çektiği videoların yanı sıra etrafta da çok fazla bilgi kirliliği olmasını beklerim. Ne gerçek, ne yalan, ne skandal, ne değil bilmekte zorlanacağımız bir zaman değil mi? Zaten Türkiye açısından da böyle bizim ülkemizin 12.evi tetikleniyor. Yani gizli saklı bilgilerin tetiklenmesi, ortaya dökülmesi ve aynı zamanda bizim bilmediğimiz belki birçok kişinin bildiği belki önemli bir anlaşmalar içinde olan ama bizim bilmediğimiz bazı şeylerin bilinir olması
ama ne gerçek, ne değil, ne ise asparagas, ne ise skandal çözemediğimiz konular ve konuşmalar olması şeklinde bir enerji var. Haziran’ın başında, 4-5-6 Haziran tarihlerinde Mars-Pluto karşılığı olacak. Sedat Peker’in haritasında bir dereceyi tetiklemiyor çok fazla. Doğru haritaysa bu. Ancak bizim Türkiye’nin haritasında da Saturn’un tetikliyor biraz uzaktan. Demek ki buralarda biraz daha işleri karıştıracak, müttefiklerle olan konuşmalarımızla karıştıracak gerilimli bir ortam bizi bekliyor. Haziran’ın 4-5-6’sı gibi. Üzerine de hemen 10 Haziran’daki tutulma, ne doğru ne yanlış, ne yapıyoruz, ne ediyoruz bilemediğimiz bir zaman değil mi? Nereye kadar devam edecek, ne doğru ne yanlış enerjisi?
Vallahi aslına bakarsanız tutulmalar, bu bir güneş tutulması minimum 6 ayı etkileyecek, 4 Aralık’taki yay tutulmasına kadar olan zaman dilimini arka planda etkileyecek. Ama en yoğun da bu akıl karışıklığı zamanını Temmuz’un başlarına kadar yaşayacağız. 11 Temmuz’lara kadar falan yaşayacağız gibi duruyor. Keza Temmuz’un başlarında da Mars, Uranus ve Saturn arasında bir tekare açı oluşacak.
Haziran’ın ortasında Saturn, Uranus açık halıbı var. Düzen ve sistem değişiyor enerjisidir bu. Hep biliyorsunuz tekrar tekrar söyledik. Parasal konularla ilgili sıkışıklıklılardır bizim için filan ama bir yandan da Sedat Peker’in Ay düğümleri eksemini tetkiliyor. Vallahi buralar da çok hızlı, çok fevri, çok radikal, çok beklenmedik. Olaylar, konular, konuşmalar hiçbirimizin beklediği gibi olmayan, bambaşka yere giden bir sürü olaylar bekliyorum. Haziran’ın ortası, hadi orada akıl karışıklıklarıyla belki böyle biraz sağımız solumuz karışabilir ama Temmuz’un başı kesinlikle çok bomba. Sonra zaten 24 Haziran, 18 Temmuz civarlarında da Yengeçoğulak hakkında yeni ay dolu aylar var. Buralarda da birazcık daha ifşa ve bilgi ortaya çıkarma enerjisi devam edecektir diye düşünüyorum ben. Temmuz’un başı ilginç olacak. Bir oraları bir görelim. Bu dönemde konuşulan şeyler Haziran’ın 2. Haziran ayında konuşulanlar, Temmuz’un başındaki radikal hareketler hepimizi çok etkileyecek gibi duruyor. Eğer bu harita değil, bence oturuyor bu harita bütün bu arada çalıştıklarımızla ama ya da yaşam hikayesiyle Sedat Peker’in bu harita değil şu. Şuna bakalım, buna bakalım dediğiniz şeyler varsa yazın aşağı. Yani biliyorsunuz beni zaten kendi görüşümden öte gördüklerimi anlatmaya çalışıyorum.
Doğru kelimelerle anlatmaya çalışıyorum. Herhangi bir şekilde taraf olmadığımı size belirtmeye çalışarak anlatmaya çalışıyorum. Ama yazın aşağı, bakmaya çalışayım, konuşalım bakalım neler oluyor, neler bekliyor bizi. Çünkü arkadaşlar 2022 Türkiye için çok çok çok çok çok çok önemli. Çok önemli. O yüzden de o enerjiye doğru gidiyoruz. Kasım ayıyla başlayacağız. Şimdi bu dönemler bize de o geçiş sürecini hazırlıyor.
Bakalım görelim hep beraber. Hepinizi öpüyorum, sevgiler diyorum. Görüşmek üzere.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir