"Enter"a basıp içeriğe geçin

Selçuk Bayraktar anlattı: “Babam burada çocuk oluyordu”

Selçuk Bayraktar anlattı: “Babam burada çocuk oluyordu”

videosundan fısıltılanmıştır. Videoya ulaşmak için Linki kullanabilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=Cp-Dze7Uh_U.

Hadi bismillah. Başlayalım. Tabii bu coşkunun milletimizle bu şekilde paylaşılması, özellikle Anadolu’da paylaşılması bizler için çok mutluluk verici. Biz Anadolu’da her zaman çok daha büyük bir heyecan ve coşkuyla karşılaştık. Şu anda da TechnoFest’in, tabii Samsun merkezi yapılıyor ama onun öncesinde Karadeniz’imizin birçok elinde yarışmalarla alakalı etkinlikler düzenlendi. Biz oradan zaten Karadeniz’deki TechnoFest’in böyle çok coşkulu geçeceğini açıkçası hissetmiştik. Bunu da şimdi yaşıyoruz.
Ne olacaksın oyuncu? Belki de hüküşü gibi bir uçak bulur. Dans edersin göklerde. Ne bile olmaz mı diyor? Hani nerede mücadele?
Ben TechnoFest gitmeden tüm milletimizi TechnoFest Karadeniz’e, Samsun’a davet ediyorum. Babam tabii sert bir izdaçlı bir insan olmasına rağmen TechnoFest’e çocuklarla beraber, TechnoFest’in o büyülü ortamında adeta hayat buluyordu. O da kendisi çocuklar gibi şen oluyordu.
Çekiyorum Özlem Bey. Bir şeyler söyleyin.
Ve hiç ayrılmıyordu TechnoFest’ten. Bütün TechnoFest süresi boyunca çocuklarla tek tek ilgileniyordu. Yarışmalara teker teker gidip bakıyordu. Büyük mutluluk duyuyordu. Bu hepimiz için böyle. Yani ziyaret edenler için de böyle. Bizler için de böyle. Bizler için de 6. TechnoFest, 5. yılında TechnoFest ama bir tane de Azerbaycan’da düzenlendi.
Ona rağmen her seferinde böyle bizi kuşatıyor, büyük umutlarla dolduruyor. Ve ne kadar önemli bir iş yaptığımızı, ne kadar ülkemizin büyük bir potansiyele sahip olduğunu, gençlerin o enerjisi, çocukların o enerjisi hepimizi kuşatıyor.
GZT’nin yayınlarını milli teknoloji hamlesi kapsamında değerlendirdiğimizde ben hep entelektüel yüzey yüksek içerikler olduğunu gördüm.
Türkiye’de denenmemiş dijital yöntemlerle yayıncılık yapıyoruz. Peki biz kimiz? Kısaca anlatalım. Seyahat ekibimizle Türkiye ve dünyadan en özen noktaları ziyaret edip vloglar çekiyoruz. Özel İçelik ekibimiz hiç boş durmaz. Onun, editor anlatıyor, profil, genç ihalar, çok net, bugün gibi, günlüğü, anormal tarih, ne biliyoruz ve tüm bunlardan çok daha fazlası. İlk programı da GZT’de yapmıştık ve o program da hakikaten benim de birkaç defa tekrardan izlediğim ve harika sorularla dolu bir programdı.
Bu anlamda GZT ekibini sizlere tebrik ediyorum ve sizlere şükranlarımı iletiyorum.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir